O Kancelarii

Dlaczego „SO-LEGAL”? Bo jesteśmy z Sosnowca i mamy tu siedzibę Kancelarii. Działamy głównie na terenie aglomeracji śląskiej, choć nie ma dla nas granic.

Czym się wyróżniamy?

Myślimy o biznesie szeroko. Pragnęliśmy stworzyć platformę dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Niezależnie od tego, czy jesteś prężnie działającym przedsiębiorcą, czy dopiero myślisz o założeniu swojego biznesu. Możesz spotkać się z problemami, które wymagają pomocy prawnika. Prawnika, który nie tylko sprawnie porusza się wśród zmieniających się przepisów, ale który rozumie otoczenie biznesowe, zna realia rynku oraz wyzwania, jakie przed Tobą stoją.

Słuchamy. Jesteśmy elastyczni. Szukamy rozwiązań pasujących do Ciebie i Twojego problemu.

Nie boimy się wyzwań i zmieniającego się świata. Idziemy z duchem czasu dostosowując do Twojej działalności rozwiązania prawne. Po to, abyś mógł podejmować odważne decyzje biznesowe mając prawne wsparcie ludzi, którzy rozumieją nową rzeczywistość, korzyści i zagrożenia jakie niesie.

Jesteśmy pesymistami. Szczerze oceniamy biznesowe pomysły naszych klientów, warunki umów, jakimi są związani. Przewidujemy i tworzymy umowy na wypadek sytuacji, które w ocenie klienta nie mają prawa się zdarzyć. Naszym zadaniem jest przewidzenie sytuacji, które mogą być niekorzystne dla naszego klienta i maksymalne zabezpieczenie przed nimi. Umowy tworzymy z myślą, że coś pójdzie nie tak. Bez takiego podejścia nie można skonstruować dobrej umowy.

W przypadku postępowania karnego lub karno-skarbowego na każdym kroku i na każdym etapie wspieramy naszego Klienta dążąc do wyjaśnienia wszelkich okoliczności i pozytywnego zakończenia sprawy.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, doradcami kredytowymi, notariuszem, tłumaczami, księgowymi oraz trenerem biznesu. Pozwala nam to zadbać o każdy aspekt Twojej sprawy i lepiej ją zrozumieć.

Obsługujemy podmioty niezależnie od wielkości i formy prowadzenia działalności gospodarczej. Spółki osobowe, spółki kapitałowe, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także klientów indywidualnych, fundacje oraz stowarzyszenia.

Pomagamy osobom fizycznym w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych, angażując w pomoc Klientowi cały zasób wiedzy, środków, zaangażowania, ale też pasji i woli pozytywnego rozwiązania danego problemu prawnego.

Podsumowując, na czym polega nasza praca?

Na tym, aby nasz Klient – abyś Ty, Twój biznes, Twoje życie, rodzina, przyszłość, były bezpieczne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Zakres usług i Kontakt